> PRACA > Łódź

Kierownik Działu Spedycji Międzynarodowej Całopojazdowej w Łódź, Łódzkie sprżedam

Zadania: Rozwój międzynarodowego departamentu całopojazdowego, Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów firmy, Organizacja transportów całopojazdowych, w tym planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu, Aktywne poszukiwanie nowych klientów, Realizacja założeń budżetowych, Utrzymywanie i rozwój współpracy z podwykonawcami firmy, Optymalizację kosztów spedycyjnych, Zarządzanie zespołem pracowników. Oczekiwania: Doświadczenie w branży TSL (min. 3 lata), Doświadczenie w zarządzaniu zespołem, Doświadczenie w pracy w obszarze B2B, Doświadczenie i zdolności negocjacyjne, Wykształcenie wyższe, Dobra znajomość rynku, zagadnień i procedur związanych z całopojazdowymi przewozami drogowymi, Bardzo dobra organizacja pracy, Dobra znajomość języka angielskiego. Oferujemy: Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji, Kierowanie zaangażowanym zespołem, Umowę o pracę, Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji, Pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe).

Detale ogłoszenia: Kierownik Działu Spedycji Międzynarodowej Całopojazdowej
Sprzedawca: Rohlig Suus Logistics S.A.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoŁódzkie
Miasto:Łódź